Dušo kabinos

duso kabinaDušo kabinos padės norint vertingai išnaudoti ir taip nedidelį vonios kambario plotą. Savo namams rinkdamiesi tik jiems pritaikytą, individualiai gamintą dušo kabiną, paversite juos išskirtiniais, savitais, charakteringais. Turint ribotą vonios erdvę, pagal galimybes įmanoma įrengti ir dušo kabinos formą, sutaupant kiekvieną centimetrą ir turėti puikiausią alternatyvą voniai, jei jai neužtenka vietos. Dušo kabina gali būti montuojama ant dušo padėklo arba tiesiog ant grindų plytelių, ten įrengiant vandens lataką. Pagal savąjį vonios kambarį galite rinktis: dušo atitvarus, sieneles, dušo duris, keturkampes ar penkiakampes dušo kabinas.

Dušo kabinos stiklas gali būti skaidrus, tonuotas, matinis, dekoruotas. Lyginant jį su plastiku, stiklas daug mažiau kels rūpesčių, nekeis atspalvio, puikiai valysis, tai – atsparesnė ir lengviau eksploatuojama medžiaga. Nors, lyginant su plastiku, stiklinė dušo kabina kainuos brangiau, tačiau ji tarnaus žymiai daugiau metų. Berėmės dušo kabinos gaminamos naudojant specialią furnitūrą: vyrius, lankstus.

Dušo kabinos stiklą galima padengti specialia danga, kuri apsaugos nuo vandenyje esančių kalkių. Taip mechaniškai apdorotas vidinis dušo kabinos stiklo paviršius taps idealiai lygiu, todėl ant jo nesilaikys vandens lašai. Šios dangos pagalba skysčiai ir riebalai atstumiami, o purvas ir kalkių nuosėdos lengvai nusivalo. Beja, kelkių pėdsakų mažiau matysis ant matinio dušo kabinos stiklo.

Dušo kabina – geriausias pasirinkimas vyresnio amžiaus žmonėms, nes į ją daug lengviau įlipti nei į vonią. Beja, maudantis po dušu ne tik sutaupoma laiko, bet ir pinigų: apskaičiuota, jog maudantis po ne maksimaliai paleista vandens srove, sunaudojama maždaug 5 kartus mažiau vandens nei vonioje.
 
 
  Design by augs-burg.de & go-vista.de